رژیم لاغری سریع

چهره های جدید، اما بدون اکثریت برای SNP – گل خبر


تلاش های SNP برای به دست آوردن اکثریت در شورای فالکرک، به دلیل اینکه نتوانستند کنترل کلی را به دست بگیرند، علیرغم کسب بیشترین سهم از آرا و ۱۲ کرسی از ۳۰ کرسی شورا، ناکام ماندند.

محافظه کاران شاهد کاهش تعداد خود از ۷ به ۵ بودند، در حالی که حزب کارگر سهم خود را از آرا برای کسب مقام دوم و حفظ ۹ عضو شورا افزایش داد.

اما در حالی که محاسبات خیلی متفاوت نیست، چهره‌های جدید زیادی برای عضویت در شورای فالکرک انتخاب شدند که هر کدام قول می‌دادند روی مسائل محلی تمرکز کنند و با هم برای تغییر همکاری کنند.

بیشتر بخوانید: Independent Ann Ritchie پیروزی خیره کننده ای را در Bo’ness به دست آورد

رهبر گروه SNP، Cecil Meiklejohn – که خودش با ۲۲۶۰ رای اولویت اول یک پیروزی راحت به دست آورد – از این واقعیت که رای SNP از سال ۲۰۱۷ به خوبی حفظ شد، احساس آرامش کرد.

او گفت: “ما می دانیم که با چشم انداز یک همه پرسی، آرای اتحادیه ها بالاست و آنها بیشتر بر روی آن متمرکز هستند تا مسائل محلی.

ما موقعیت خود را از سال ۲۰۱۷ حفظ کرده‌ایم و هنوز هم بزرگترین گروه هستیم، بنابراین باید ببینیم گرد و غبار پس از انتخابات چگونه فرو می‌نشیند و آینده چه خواهد شد.»



رهبر گروه کارگری رابرت بیست به جک ردموند تبریک می گوید.
رهبر گروه کارگری رابرت بیست به جک ردموند تبریک می گوید.

هر دو شکست محافظه‌کاران به نامزدهای مستقل رسید – آن ریچی، معاون سابق SNP، در Bo’ness and Blackness رای بزرگی را دید که در آن به عنوان یک مستقل ایستاد و ۲۲۶۲ رای گرفت.

با حضور استیسی دیوین برای SNP و دیوید آیچیسون برای حزب کارگر، جایی برای لین مونرو محافظه کار وجود نداشت.

در Denny and Banknock، دو SNP از پل گارنر و فیونا کولی به راحتی بازگردانده شدند و Alf Kelly از حزب کارگر جای خالی را توسط جیم بلک وود گرفت.

برایان مک کیب – یکی از اعضای سابق شورای شهر – بازگشت تا نایجل هریس از محافظه کار را برای دور دوم ریاست جمهوری رد کند.

در کمپین حزب کارگر با تیمی از نامزدهای جدید انرژی گرفت و آنها از تیم جدیدی که پس از رای گیری ظاهر شد خوشحال شدند.

رابرت بیست، رهبر گروه گفت: «این یک نتیجه فوق‌العاده برای حزب کارگر است – رأی‌گیری در بخش‌ها بالا رفته است و ما هنوز دومین حزب بزرگ هستیم.

ما چند عضو شورای عالی جدید داریم، از جمله سه عضو جوان تر که خون تازه ای به ارمغان خواهند آورد.

“این یک گروه کارگر متفاوت از گذشته خواهد بود و ما مشتاقانه منتظر پنج سال آینده هستیم و امیدواریم که تغییر ایجاد کنیم و کاهش ها را به چالش بکشیم.”

چهره‌های آشنای دیگری نیز وجود داشتند که بیلی بوکانان مستقل در نظرسنجی در بانیبریج صدرنشین شد و لاربرت و رابرت اسپیرز در گرنجموث بازگشتند.

دیگر اعضای شورای جدید در بونیبریج و لاربرت شامل جک ردموند ۲۶ ساله است که کرسی از دست رفته حزب کارگر در سال ۲۰۱۷ را پس گرفت.

برایان دیکین از SNP 1212 رای به دست آورد اما علیرغم کسب ۱۰۳۸ رای – پیش از حزب کارگر در آرای اولویت اول – محافظه کار دیوید گرانت رای انتقال کافی برای بازپس گیری کرسی خود را به دست نیاورد.

در بخش Lower Braes ناراحتی وجود داشت، جایی که آدانا مک کیو از SNP – که سخنگوی آموزش حزب بود، صندلی خود را از دست داد.

آن هانا از حزب کارگر در صدر نظرسنجی قرار گرفت و جیمز کر محافظه کار دوم و نامزد جدید گوردون فارست در جایگاه سوم برای SNP قرار گرفتند.

جیمز کر، رهبر گروه محافظه‌کار گفت که از اینکه سه عضو سابق شورای شهر را از دست داده است ناراحت است، اما از استقبال اعضای جدید در جمع خوشحال است.

سارا پاتریک به جای پدرش جان به عنوان نماینده فالکرک ساوت. کلر براون، مبارز فقر سوخت، در Upper Braes برنده شد. و جیمز باندی برای اولین بار در فالکرک نورث کرسی به دست آورد.



گروه محافظه کار کوچک می شود اما شامل سه عضو شورای جدید می شود
گروه محافظه کار کوچک می شود اما شامل سه عضو شورای جدید می شود

آقای کر گفت: “ما سخت مبارزات انتخاباتی کردیم و سعی کردیم بر مسائل محلی تمرکز کنیم – از پاسخ هایی که خانه به خانه دریافت کردیم بسیار خوشحال بودیم.

هیچ نشانه‌ای از هیچ گونه افزایشی برای احزاب دیگر در صندوق‌های رای دیده نمی‌شود، سبزها در نظرسنجی‌های کم صدها نفر بودند، در حالی که لیبرال دموکرات‌ها تلاش می‌کردند تا جذب زیادی کنند.

و هیچ دلیلی برای جشن گرفتن برای حزب آلبا برای استقلال الکس سالموند وجود نداشت – بهترین نتیجه آنها در فالکرک شمالی بود که در آن ذهیب ارشد ۲۹۴ رای اولویت اول را به دست آورد.

جان مک‌لاکی، نامزد سابق حزب کارگر، در تلاش برای انتخاب شدن به عنوان یک حزب مستقل ناموفق بود، پس از اینکه توسط حزب کارگر محلی خود انتخاب نشد.

استوارت مارتین، نامزد UKIP، تنها ۲۷ رای در گرنجموث به دست آورد، جایی که دیوید بالفور از SNP در صدر نظرسنجی قرار گرفت و آلن نیمو با موفقیت بخش‌ها را جایگزین آلیسون بلک کرد و کرسی حزب کارگر را حفظ کرد.

چند روز آینده شاهد خواهیم بود که برندگان تصمیم خواهند گرفت که دولت جدید چگونه به نظر برسد – و با تعداد زیادی چهره جدید در ترکیب، این چیزی است که هیچ کس هیچ پیش‌بینی در این لحظه ارائه نمی‌کند.

Falkirk Live جدیدترین عناوین اخبار فالکرک و فراتر از آن را برای شما به ارمغان می آورد.

اما آیا همه راه هایی که می توانید با ما در جریان باشید را می دانستید؟

ما هر روز اخبار زنده و اسکوپ های انحصاری را به اشتراک می گذاریم، بنابراین مطمئن شوید که ما را دنبال می کنید تا بتوانیم شما را در مورد همه چیز فالکرک مطلع کنیم!

نتایج کامل رای گیری

بخش ۱ – Bo’ness and Blackness ( مشارکت ۴۵.۶ درصد)

دیوید آیچیسون، حزب کارگر اسکاتلند، ۱۰۴۱ رای اولویت اول
استیسی دیوین، حزب ملی اسکاتلند (SNP)، ۱۲۰۲ FPv
لین مونرو، محافظه‌کار و اتحادیه‌گرای اسکاتلندی، ۸۴۳ FPv
دبرا پیکرینگ، حزب سبز اسکاتلند، ۱۳۶ FPv
نیکلاس ویلیام پیتس، دموکرات های تحت اللفظی اسکاتلند، ۹۰ FPv
آن ریچی، مستقل، ۲۲۶۲ FPv

  • آن ریچی (ایند)، استیسی دیوین (SNP) و دیوید آیچیسون (آزمایشگاه) انتخاب شدند

بخش ۲ – گرنجموث (۴۰.۵ درصد مشارکت)

دیوید بالفور، حزب ملی اسکاتلند (SNP)، ۱۸۰۸ رای اولویت اول
مارک بوزا، مستقل ۱۵۷ FPv
مندی برایسون، محافظه‌کار و اتحادیه‌گرای اسکاتلندی، ۶۸۵ FPv
جان هاستون، حزب ملی اسکاتلند (SNP)، ۴۵۴ FPv
استوارت مارتین، UKIP، ۲۷ FPv
آلن نیمو، حزب کارگر اسکاتلند، ۱۱۷۹ FPv
رابرت اسپیرز، مستقل، ۶۱۱ FPv
Rhys Stenhouse، حزب سبز اسکاتلند، ۱۲۲ FPv

  • دیوید بالفور (SNP)، آلن نیمو (آزمایشگاه)، رابرت اسپیرز (ایند)

بخش ۳ – دنی و بانکناک (۴۱.۷ درصد)

فیونا کولی، حزب ملی اسکاتلند (SN)، ۱۰۸۴ رای اولویت اول
پل گارنر، حزب ملی اسکاتلند (SNP)، ۱۸۶۸ FPv
نایجل هریس، محافظه‌کار و اتحادیه‌گرای اسکاتلندی، ۱۰۲۶ FPv
راشل هارت، حزب سبز اسکاتلند، ۲۰۰ FPv
آلف کلی، حزب کارگر اسکاتلند، ۸۸۹ FPv
جیمز مارشال، حزب کارگر اسکاتلند، ۴۲۳ FPv
برایان مک کیب، مستقل، ۸۶۰ FPv

  • فیونا کولی (SNP)، پل گارنر (SNP)، آلف کلی (آزمایشگاه)، برایان مک کیب (ایند) انتخاب شدند


Carse Kinnaird و Tryst: گری بوس، لورا مورتاگ (SNP)، مارگارت آنسلو (آزمایشگاه) و جیم فلین (Con).
Carse Kinnaird و Tryst: گری بوس، لورا مورتاگ (SNP)، مارگارت آنسلو (آزمایشگاه) و جیم فلین (Con).

بخش ۴ – Carse، Kinnaird و Tryst (42.5 درصد)

مارگارت آنسلو، حزب کارگر اسکاتلند ۱۷۶۲ رای اولویت اول
گری بوس، حزب ملی اسکاتلند (SNP)، ۱۹۶۱ FPv
جیمز فلین، محافظه‌کار و اتحادیه‌گرای اسکاتلندی، ۱۰۸۱ FPv
رابرت کمپ، محافظه‌کار و اتحادیه‌گرای اسکاتلندی، ۶۴۶ FPv
شان پاتریک مک کی، لیبرال دموکرات اسکاتلند، ۲۰۷ FPv
تام مک لافلین، حزب سبز اسکاتلند، ۲۹۷ FPv
لورا مورتاگ، حزب ملی اسکاتلند (SNP)، ۱۲۲۴ FPv

  • مارگارت آنسلو (آزمایشگاه)، گری بوس (SNP)، جیمز فلین (Con)، لورا مورتاگ (SNP) انتخاب شدند

بخش ۵ – بانیبریج و لاربرت (شرکت ۴۳.۸ درصد)

بیلی بوکانان، مستقل، ۱۴۲۳ رای اولویت اول
برایان دیکین، حزب ملی اسکاتلند (SNP)، ۱۲۱۲ FPv
دیوید گرانت، محافظه‌کار و اتحادیه‌گرای اسکاتلندی، ۱۰۳۸
جیم مویر، حزب ملی اسکاتلند (SNP)، ۷۰۰
جک ردموند، حزب کارگر اسکاتلند، ۹۹۳
دیوید رابرتسون، حزب سبز اسکاتلند، ۲۷۷

  • بیلی بوکانن (ایند)، برایان دیکین (SNP)، جک ردموند (آزمایشگاه) انتخاب شدند

بخش ۶ – فالکرک شمالی (۳۹.۶ درصد مشارکت)

ذهیب ارشد، حزب آلبا برای استقلال، ۲۹۴ رای اولویت اول
رابرت بیست، حزب کارگر اسکاتلند، ۱۴۶۴ FPv
جیمز باندی، محافظه‌کار و اتحادیه‌گرای اسکاتلندی، ۸۵۷
رابی برگس، حزب کارگر اسکاتلند، ۳۹۹
جودیت مک لافلین، حزب سبز اسکاتلند، ۳۸۱
سیسیل میکلجون، حزب ملی اسکاتلند (SNP)، ۲۲۶۰
ایین سینکلر، حزب ملی اسکاتلند (SNP)، ۸۰۱

  • رابرت بیست (آزمایشگاه)، جیمز باندی (کن)، سیسیل میکلجون (SNP)، ایین سینکلر (SNP) انتخاب شدند

بخش ۷ – فالکرک جنوبی (۴۶.۳ درصد)

Lorna Binnie، حزب ملی اسکاتلند (SNP) 1843 اولین رای ترجیحی
سارا پاتریک، محافظه‌کار و اتحادیه‌گرای اسکاتلندی، ۱۷۴۴ FPv
اما لیندزی راسل، حزب ملی اسکاتلند (SNP)، ۷۰۱ FPv
Euan Stainbank، حزب کارگر اسکاتلند، ۱۳۶۴ FPv
هانتر تامسون، حزب سبز اسکاتلند، ۳۴۶ FPv
ریچارد ویلسون، مستقل، ۱۰۸ FPv

  • لورنا بنی (SNP)، سارا پاتریک (Con)، یوان استین بانک (آزمایشگاه) انتخاب شدند

بخش ۸ – سینه های پایین (۴۳.۶ درصد)

اسکات فالون، حزب آلبا برای استقلال، ۶۷ رای اولویت اول
گوردون فارست، حزب ملی اسکاتلند (SNP)، ۱۲۰۵
آن هانا، حزب کارگر اسکاتلند، ۱۳۹۳
جیمز کر، محافظه‌کار و اتحادیه‌گرای اسکاتلندی، ۱۲۰۴
آدانا بریجت مک کیو، حزب ملی اسکاتلند (SNP)، ۸۲۵
داگ شیهان، حزب سبز اسکاتلند، ۲۹۸
اشلی هانتر وارد، لیبرال دموکرات اسکاتلند، ۱۶۷

  • گوردون فارست (SNP)، آن هانا (آزمایشگاه)، جیمز کر (Con) انتخاب شدند

بخش ۹ – سینه های بالایی (شرکت ۴۳.۸ درصد)

کلر براون، محافظه‌کار و اتحادیه‌گرای اسکاتلندی، ۱۲۰۲
ایان کندی، مستقل، ۸۹
ریچل کید، حزب سبز اسکاتلند، ۳۰۸
جان مک لاکی، مستقل، ۴۵۹
سیوبهان پترسون، حزب کارگر اسکاتلند، ۱۲۷۲
آستین رید، لیبرال دموکرات اسکاتلند، ۱۳۹
جیم رابرتسون، حزب ملی اسکاتلند (SNP)، ۱۹۱۸
کالین تاد، حزب آلبا برای استقلال، ۶۳
مارک اندرو تونیکلیف، مستقل، ۴۹ ساله

  • کلر براون (CON)، سیوبهان پترسون (آزمایشگاه)، جیم رابرتسون (SNP) انتخاب شدند

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر